آموزش جامع ورود به کلاس های آنلاین

آموزش جامع و گام به گام نحوه ورود به کلاس های آنلاینگام اول:  نیازهای سخت افزاری۱-   یک دستگاه کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز باحافظه اصلی حداقل 1 گیگابایت ۲-  یک عدد هدست با کیفیت مناسب (جهت استفاده از میکروفن) اسپیکر به دلیل امکان ایجاد اعوجاج و برگشت صدا در کلاس ترجیحا مورد تایید نمی باشد.) ۳-  […]

بیشتر بخوانید
معرفی ادوبی کانکت

اساتیدآنلاین در راستای آموزش مجازی و برای  برگزاری کلاس ها و دوره های آنلاین خود از پلتفرم ادوبی کانکت (Adobe Connect) استفاده می کند. این پلتفرم ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث برتری این پلتفرم بر سایر رقبای خود از جمله Zoom، Google meet، Microsoft teams و … شده است. با Adobe Connect  می توان در جلسات ، وبینارها و کلاس های مجازی شرکت کرد و […]

بیشتر بخوانید
هرآنچه در مورد وردپرس باید بدانید

اگر قصد طراحی و پیاده سازی یک وب سایت را دارید، با بکارگیری وردپرس مسیری درست را پیش رو گرفته اید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای حرفه ای می باشد که در میان دیگر سیستم های مدیریت محتوا از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید
6 دلیل مهم و قانع کننده برای استفاده از وردپرس

بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان وب که به صورت تخصصی و از پایه، طراحی وب سایت را انجام می دهند، به شدت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس مخالفت کرده و آن را رد می کنند!
در این مقاله به معرفی 6 دلیل مهم و قانع کننده برای استفاده از وردپرس می پردازیم و امیدواریم طراحان حرفه ای نیز در پروژه های خود از این CMS محبوب و قدرتمند بهره بگیرند.

بیشتر بخوانید
6 نکته مهم در طراحی صفحه فرود و بهبود تجربه کاربری

طراحی یک صفحه فرود حرفه ای که بتواند نتایج دلخواه شما را
برایتان به ثمر برساند کار بسیار سختی است. در ابتدا سخت ترین کار این است که کاربران را مجاب کنید تا به وب سایت شما مراجعه کنند و بعد از آن نوبت به ارائه محتوای مناسب و نگه داشتن کاربر در صفحه فرود می رسد که به مراتب سخت تر است.
در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه یک صفحه فرود حرفه ای و اصولی را طراحی کنید تا کاربران را جذب خود کرده و آن ها را برای رسیدن به اهدافتان به خوبی هدایت کنید.

بیشتر بخوانید